O nas

Sanitkama

to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą części zamiennych do produktów wyposażenia łazienek. Sklep jest własnością firmy KAMA Serwis Marcin Kowalski, która od ponad 18 lat zajmuje się kompleksowym serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym oraz fachowym doradztwem technicznym w zakresie branży sanitarnej. Współpracujemy z wiodącymi producentami – GEBERIT, KERAMAG, KOŁO, KORALLE, LAUFEN, ROCA.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów i współczesnym trendom, uruchomiliśmy sklep internetowy – tak, aby zakup części stał się jeszcze szybszy i wygodniejszy. Nasi fachowcy pomogą Państwu w ustaleniu modelu części i zaproponują najbardziej optymalne rozwiązania. Oferujemy sprzedaż części wraz z możliwością montażu przez autoryzowany serwis na terenie województwa wielkopolskiego i części województwa lubuskiego.  Nasza oferta skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego, jak i wszelkiego rodzaju przedsiębiorstw oraz instytucji użyteczności publicznej. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta, na specjalne zamówienie postaramy się sprowadzić części spoza naszej oferty.

Prawie dwudziestoletnia obecność na rynku pozwala nam zagwarantować najwyższą jakość i kompleksowość świadczonych usług serwisowych. Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, proponując oryginalne produkty renomowanych firm.